Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Карпатах не вщухають дощі: на Буковині очікують посилення паводку

У Карпатах не вщухають дощі: на Буковині очікують посилення паводку

Річки вийшли з берегів.

Дощ у Карпатах не стихає, тож надії селян врятувати свої обійстя від великої води руйнуються на очах. Через зливи бурхливі гірські річки розлилися так, що зривають греблі, розмивають дороги, заливають будинки.

Під загрозою затоплення опинилися сотні будинків, йдеться у ТСН.Ранок.

Буковина у очікувані посилення паводку, оскільки вчора вже кілька районів області відчули на собі наслідки негоди. У селі Банилів Підгірний річка Черемош перелилась через дамбу, яка відділяла її від села. Вода пішла подвір'ями людей.

У селі частина людей власноруч майструвала укріплення, аби вберегти будинки та майно від повені. Також до населеного пункту прибули рятувальники, які допомагали людям відкачувати воду з подвір'їв. Утім, прогноз невтішний: сьогодні вночі в горах знов пройшли дощі, а це значить що рівень води в Черемоші може піднятись ще вище і вода з новою силою піде в село.

Чорний Черемош "розбушувався"

Опубліковано Yaroslav Zelenchuk Понеділок, 22 червня 2020 р.

В селі Маршинці учора затопило міст, що з'єднує два райони. Його паводком підтопило ще кілька днів тому, але тепер рівень води остаточно піднявся вище рівня моста. Місцеві сподіваються, що міст витримає та не зруйнується від сили течії.

У гірських районах у селах дощові потоки затопили господарські угіддя, зруйнували дороги – от як у селі Розтоки частина асфальтного покриття просто сповзла в річку.

Побачила вчора у стрічці відео рафтингу на київській калюжі після зливи. Потішне. Але поки в Києві наслідки сильних...

Опубліковано Наталкою Макогон Понеділок, 22 червня 2020 р.

Що стосується Чернівців, то рівень річки Прут учора зупинився на позначці у чотири метри 18 сантиметрів. Критичною, тобто такою, коли буде реальна загроза затоплення Калинівського ринку в Чернівцях, є рівень у п'ять метрів.

Поки що вода не підіймається. Утім, наслідки нічних дощів у горах мешканці можуть відчути доволі швидко - сьогодні до обіду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції