Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві поліція зірвала "коронацію" кримінального авторитета

У Києві поліція зірвала "коронацію" кримінального авторитета

Потенційного "злодія в законі" депортували з України.

У столиці працівники поліції затримали 35-річного кримінального "авторитета", громадянина Грузії Папуну Угрехелідзе, який незадовго до того мав одержати статус "злодія у законі".

Чоловіка вже депортували з України. Про це повідомляють у Нацполіції.

За словами першого заступника голови Нацполіції, начальника кримінальної поліції Вадима Трояна, "авторитет" прибув до Києва для того, щоб "коронуватися" за злодійськими "традиціями".

"Хотілося б наголосити, що Україна — не Росія. Ми будемо продовжувати боротися з організованою злочинністю, кримінальними авторитетами чи "злодіями в законі", які намагаються впливати на кримінальний світ нашої держави", — зазначив Троян.

Угрехелідзе має кілька судимостей і неодноразово відбував покарання в місцях позбавлення волі як в Україні, так і поза її межами. 

У кримінальному світі чоловік відомий за систематичне вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, а також за пропагування "злодійських традицій" серед молоді.

Нагадаємо, нещодавно в Харкові невідомі підірвали гранату на подвір'ї кримінального авторитета. Як виявилося, 54-річний власник будинку разом із родиною на момент вибуху перебував вдома.

Залиште свій коментар

Вибір редакції