У Києві створять інноваційне паркове "місто" для IT-фахівців

Дата публікації
Перегляди
5167
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві створять інноваційне паркове "місто" для IT-фахівців

У Києві створять бізнес-парк з університетом, готелями та школою

Київський інноваційний парк "BIONIC Hill" дозволить айтішникам вчитися, працювати та відпочивати в одному місці.

Влада Києва у 2012 році планує почати будівництво інноваційного парку "BIONIC Hill".

Презентація проекту відбулась у четвер, 29 березня, під час першого Київського інвестиційного форуму, організатором якого виступила столична влада спільно з фондом "Ефективне управління", повідомляє прес-служба КМДА.

Ініціатором створення сучасного парку інформаційних та інших високих технологій є інвестиційно-девелоперський холдинг UDP за підтримки КМДА. Як зазначають організатори форуму, реалізація проекту відповідає завданням ініціативи "Зроблено в Києві" Стратегії розвитку Києва до 2025 року.

Парк "BIONIC Hill" буде розміщений у Святошинському районі Києва на площі 147 га. На його території будуть побудовані бізнес-центри та інкубатори, університет, готелі, спорткомплекс, ТРЦ, житлові будинки, школа і дитячі садки. Словом усе, що необхідно для життя.

Читайте: Київський метрополітен показав майбутнє метро на Троєщину в 3D

У бізнес-центрах "BIONIC Hill", які розташуються на майданчику площею понад 225 тисяч квадратних метрів, розмістяться українські та зарубіжні компанії, що працюють у сфері високих технологій, а також бізнес-інкубатори, венчурні фонди, відділення банків та інші організації, які будуть надавати сервісну підтримку бізнес-сектора.

"Ми провели попередній аналіз, який показав, що дохід IT-компаній України перевищує 1,5 мільярд доларів США на рік, а експорт їхніх послуг становить 1 мільярд доларів США. При цьому ми спостерігаємо зростання індустрії програмної продукції України на 30-40% в рік. Це дає нам підстави вважати, що проект буде успішним, тим більше, що IT-компанії, зареєстровані в Києві та Київській області, генерують близько 70% доходів цієї індустрії", – зазначив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.

За його словами, парк передбачає створення 35 тисяч високотехнологічних робочих місць. За попередніми оцінками, завдяки цьому бюджет міста отримуватиме у вигляді податку на доходи фізичних осіб понад півмільярда гривень на рік.

Бізнес-парк буде розвивати такі сучасні напрямки роботи як інформаційні технології, енергозбереження, біотехнології і фармацевтика.

Читайте: Програмісти можуть стати основою економіки України

До 2014 року планується завершити будівництво першої черги проекту площею понад 100 тисяч квадратних метрів, яка об'єднає бізнес-центри, житло для спеціалістів та супутні служби.

Для зручності киян, зобов'язання забезпечити транспортне сполучення бізнес-парку з іншими районами Києва взяла на себе міська влада.

"BIONIC Hill" матиме дуже зручне розташування. З одного боку, це і паркова екологічна зона, а з іншого – територія максимально наближена до міської інфраструктури. Так, відстань до кільцевої дороги складатиме лише 2,5 км, до найближчої станції метро "Академмістечко" – 7,5 км, до центру Києва – 17 км, до аеропорту "Жуляни" – 20 км.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5167
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація