У Києві з'явилася вулиця на честь авіаконструктора Ігоря Сікорського

У Києві з'явилася вулиця на честь авіаконструктора Ігоря Сікорського

Ігор Сікорський. Ілюстрація

Вулиця Танкова, що розташована у Шевченківському районі Києва, перейменована на честь українського інженера та авіаконструктора Ігоря Сікорського.

97 депутатів Київради проголосували за перейменування вулиці Танкової на вул. імені авіаконструктора Ігоря Сікорського.

Про це повідомили в прес-службі Київради.

Зазначене питання було внесено до порядку денного пленарного засідання у відповідь на звернення Посольства США. Питання перейменування вулиці було нагальним, оскільки на кінець жовтня заплановане відкриття нового офісу посольства.

Ім'я І горя Сікорського для назви вулиці було вибрано не випадково, видатний авіаконструктор працював як в Україні, так і в США, зазначається в повідомленні.

Секретар Київради Галина Герега зазначила, що міська влада з розумінням ставиться до питань перейменувань вулиць і підтримує зміну застарілих назв на більш актуальні. Втім, секретар Київради зауважила, що напередодні чемпіонату з футболу Євро-2012 Київрада намагатиметься уникати перейменувань в центральній частині міста, аби не заплутувати гостей столиці, які подорожуватимуть Києвом згідно зі складеними раніше картами.

Ігорь Сікорський (1889-1972) - український і американський авіаконструктор, вчений, винахідник, філософ. Творець перших у світі: чотиримоторного літака "Російський витязь" (1913 рік), пасажирського літака "Ілля Муромець" (1914 рік), трансатлантичного гідроплана, серійного вертольота одногвинтової схеми (США, 1942 рік).

Читайте також:

Влада Одеси перейменує площу Незалежності

У Львові з’являться вулиці Героя України Бандери та Героя України Шухевича

Київська мерія збираєтся перейменувати Майдан Незалежності

Повʼязані теми:

Наступна публікація