Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кропивницькому містяни влаштували флешмоб на підтримку полонених спецпризначенців

Бійців 3-го полку спеціального призначення захопили в заручники ще під Дебальцевим.

Жителі Кропивницького влаштували масову акцію на підтримку двох бійців 3-го полку спецпризначення, котрі знаходяться в заручниках у терористів на Донбасі. Люди вийшли на вулиці з портретами Сергія Глондаря та Олександра Корінькова, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На площі Героїв Майдану учасники ходи влаштували флешмоб, вишикувавшись у чотири великі літери, щоб утворити одне слово-заклик: ВОЛЮ. Жителі міста сподіваються, що бранці побачать це відео і знатимуть, що в рідному Кропивницькому на них чекає багато земляків. "Сьогодні ми всі тут на підтримку наших хлопців, щоб показати, що вони не забуті в полоні. Також ми хочемо, щоб рідні наших полонених бачили, що вони не самотні в цій боротьбі, що це спільна проблема нашої країни", - пояснила учасниця флешмобу Оксана Червона.

ВідеоСотні кропивничан вийшли на акцію підтримки земляків, що перебувають у полоні бойовиків

Акція відбулася з нагоди тисячного дня перебування бійців у полоні. Військові в складі розвідгрупи виводили колони української армії з Дебальцевського котла, але втрапили у засідку. Тоді двоє бійців загинули, п’ятьох полонили. Трьох спецпризначенців вдалося визволити, а двоє досі перебувають у Макіївській колонії і вже майже три роки очікують обміну.

Доньці Сергія Глондара, яка народилася, коли тато уже був у полоні, зараз 2,5 роки. Батько бачив її лише у сюжеті ТСН. "На данний момент у нас немає дзвінків і третій місяць немає листів. Чекаємо, важко, кожень день питання: де батько?", - розповідає дружина полоненого Катерина Глондар. Юлія Корінькова спілкувалася зі своїм чоловіком лише один раз – у червні 2016 року. "Після того я жодного разу не чула голос свого чоловіка. Я не знаю, що з моїм чоловіком взагалі", - каже вона.

Залиште свій коментар

Вибір редакції