Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кропивницькому робітник впав з дев'ятиповерхового будинку і вижив

Чоловік у реанімації.

У Кропивницькому чоловік упав з даху дев'ятиповерхового будинку, він у важкому стані, але вижив. Про це розповіли в ефірі "ТСН.Ранок".

У Ленінському районному суді, який теж розташовується в цій будівлі, повідомили, що на даху постраждалий демонтував будівельне обладнання після ремонту. Зазначається, що суд не є замовником цих робіт.

Чоловік упав на мішки з будівельним сміттям. Працівники суду негайно викликали швидку і поліцію. Коли постраждалого забирали медики, він був при тямі. Однак, сильно стогнав. Потерпілого шпиталізували до обласної лікарні. Там повідомили, що стан потерпілого нині тяжкий. Жодних прогнозів лікарі поки не роблять.

"Вивезли його з операційної, він поки в медикаментозному сні, підключили йому апаратне дихання, стан його тяжкий. Там травматичний шок у нього, закрита травма грудної клітини, закрита травма живота, йому видалили селезінку, бо був розрив селезінки, перелом шостого і сьомого ребра зліва", - прокоментувала головлікарка обласної лікарні Лариса Андреєва.

Нагадаємо, 12 січня повідомлялося, що у Кіровоградській області під час будівельних робіт впала бетонна конструкція, в результаті загинули двоє робітників.

Відео У Кропивницькому чоловік впав з даху дев'ятого поверха і лишився живий

Ймовірно, удар пом'якшили мішки з будівельним сміттям, на які він приземлився. Із травмами його одразу ж шпиталізували і прооперували. Виявилося, це один з будівельників, які вже кілька днів лагодили дах місцевого готелю. Зараз його приміщення майже повністю займає районний суд.  

У Кропивницькому чоловік впав з даху дев'ятого поверха і лишився живий

Залиште свій коментар

Вибір редакції