Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові поліція затримала ще три автобуси

Всі автобуси підприємства є в системі «Рубіж», оскільки АТП-1 має боргові зобов’язання за купівлю автобусів 2010 року перед Львівськими автобусними заводами.

4-5 лютого поліція затримала три автобуси, що належать львівському комунальному підприємству АТП-1.

Про це повідомив директор АТП-1 Орест Хамула, йдеться на сайті Львівської міськради.

За його словами, всі автобуси підприємства є в системі «Рубіж», оскільки АТП-1 має боргові зобов’язання за купівлю автобусів 2010 року перед Львівськими автобусними заводами.

«Вчора поліція затримала автобус «Електрон». Машину супроводжували в парк і передали на збереження, про що є відповідний акт. Сьогодні вдень поліція зупинила машину середнього класу ЧАЗ. Потім ще одну, яку супроводжували до кінцевої зупинки по маршруту. Ці машини передані підприємству і перебувають на території парку, про що також складено відповідні акти, без права виїзду», — заявив Хамул.

Нагадаємо, у Львові через борги Міністерство юстиції офіційно оголосило у розшук автобуси найбільшого міського перевізника АТП-1, зобов’язавши поліцію затримувати їх, доправляти на штрафмайданчик та вилучати документи. Видання Zaxid.net повідомляло, що поліція начебто арештувала вже 7 автобусів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції