У Львові сотні медиків вийшли на страйк

Зінкевич оприлюднив основні вимоги страйкарів.

У Львові працівники служби екстреної медичної допомоги області вийшли на загальний страйк.

Про це на сторінці спільноти "Варта1" у Facebook написав активіст і депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич і оприлюднив фото медиків, які рухаються у центрі міста проспектом Чорновола.

За даними активіста, основні вимоги страйкарів до Львівської обласної ради, яка є власником і засновником медичних закладів, – забезпечення 100%-го фінансування виплати зарплати та додаткових законних виплат, а також забезпечення автомобілями та реанімобілями.

"Біля Львівської обласної ради до медиків приєднаються також працівники охматдиту та перинатального центру. Однією з причин протесту стали незаконні дії Управління майном спільної власності ЛОР, яке самовільно, без рішення обласної ради внесло зміни в установчі документи екстреної медицини області, якими офіційно запровадило платну швидку медичну допомогу в області, та поставило під загрозу статус неприбутковості закладу – повідомив трудовий колектив КП ЛОР Центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф", - додав Зінкевич.

Нагадаємо, раніше українські медики обурилися новій реформі швидкої допомоги. Лікарі впевнені, що запропоновані керівником міністерства новації лише збільшать смертність.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: