У Мелітополі викрили бордель, де "стажували" повій для роботи за кордоном

Ділки діяли під прикриттям готелю

На Запоріжжі знешкодили злочинне угруповання, члени якого організували експорт повій у країни далекого зарубіжжя, йдеться в ТСН.12.00.

Ділки діяли у Мелітополі під прикриттям готелю. Насправді там працювала перевалочна база для працівниць секс-індустрії. До того, як поїхати на заробітки, дівчат змушували доводити власну профпридатність ще на рідній землі.

У ході спецоперації поліція разом з прикордонниками затримали лідерів угруповання. Окрім дівчат оперативники затримали ще й групу вихідців з Середньої Азії, яких підозрюють в організації вербування та виїзду жінок у будинки розпусти за кордон.

На Запоріжжі знешкодили злочинне угруповання

Його члени організували експорт повій у країни далекого зарубіжжя. Ділки діяли у Мелітополі під прикриттям готелю. До того, як поїхати на заробітки, дівчат змушували доводити власну профпридатність ще на рідній землі. У ході спецоперації затримали й лідерів угруповання. Окрім дівчат оперативники затримали ще й групу вихідців з Середньої Азії, яких підозрюють в організації вербування та виїзду жінок у будинки розпусти за кордон. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: