Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Миколаєві пенсіонерка рік шантажувала поліцейських, вимагаючи гроші

У квартирі пенсіонерки із євроремонтом та сучасними меблями знайшли брендові речі.

У Миколаєві пенсіонерка рік тримала у страху цілий райвідділ поліції і вимагала гроші у поліцейських, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Як з'ясувалося, у відповідь на відмову копів жінка писала на них скарги до різних інстанцій, за рік назбиралось понад 120 заяв. Після цього діяльність відділку перевіряли органи контролю, які не знаходили підтвердження скарг.

Зрештою один із поліцейських зафільмував чергову зустріч із шантажисткою на відео.

"Ти вирішуй, як треба, мені треба справа, а не розмови. Гроші даси чи ні? Я тобі сказала, мені потрібні гроші. А потім мені від тебе нічого не потрібно буде, просто до свята пакет їжі і все. І працюйте собі спокійно, турбувати не буду", - говорила пенсіонерка, вимагаючи 7 тисяч гривень.

Поліцейський показав зняте відео керівництву, під час передачі грошей її затримали, також зафільмувавши це.

За словами заступника начальника УПП Миколаєва Олени Таранової, бабуся шантажувала не лише райвідділ, а й патрульних поліцейських.

"За 7 місяців функціонування патрульної поліції зазначена громадянка зверталася неодноразово. З лютого 2016 року по теперішній час від неї надійшло близько 17 скарг на неправомірні дії поліції", - розповіла вона.

Своєю чергою пенсіонерка винною себе не вважає: "Тому що ви не потребуєте, а я потребую. У мене хворі ноги, хвора спина, і, слава богу, вік і тиск. Я сказала, що не я хочу грошей, а мені потрібні гроші на ліки".

Натомість під час обшуку у її квартирі з'ясувалося, що жінка не бідувала, адже в помешканні зроблений євроремонт із сучасними меблями та побутовою технікою, також вона має брендові речі та, кажуть, полюбляє випити. Тепер за пристрасть до грошей бабці загрожує до 7 років позбавлення волі.

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

Відео У Миколаєві пенсіонерка шантажувала райвідділ поліції, вимагаючи 7 тисяч гривень

Залиште свій коментар

Вибір редакції