Правоохоронці не збираються викопувати тіло Мазурка з могили

Правоохоронці не збираються викопувати тіло Мазурка з могили

Слідство не має підстав для проведення ексгумації останків Мазурка

Наразі підстав для ексгумації немає.

Слідство не має підстав для проведення ексгумації останків Ярослава Мазурка, який розстріляв охоронців у ТРЦ "Караван" та підозрюється у скоєні ще 8 вбивств.

"На даний час у нас не має підстав проводити ексгумацію, враховуючи, що його вина (за вбивства охоронців у "Каравані") доведена", -  повідомив старший слідчий в особливо важливих справах слідчого управління ГУ МВС України в місті Києві Руслан Могильний.

Як пишет УНІАН, посилаючись на слова слідчого, ексгумація може бути проведена або в разі виникнення необхідності під час розслідування інших епізодів, або якщо буде відповідне звернення родичів, і прокуратура надасть відповідний дозвіл.

"Якщо буде доцільно, будемо розглядати це питання. Але наразі підстав у нас немає, щоб брати у нього щось на дослідження", - зазначив слідчий.

Нагадаємо, 26 вересня 2012 року в київському ТРЦ "Караван" на Оболоні охоронці гіпермаркету помітили чоловіка, який намагався вкрасти флеш-карту пам'яті. Для з'ясування обставин вони запросили його в підсобне приміщення. У ході бесіди чоловік дістав пістолет і розстріляв чотирьох чоловіків. Троє померли на місці. Один був госпіталізований з важкими вогнепальними пораненнями. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація