У містах України масово вийшли на підтримку Надії Савченко

Під консульством Росії в Одесі палили опудало Путіна, а у Херсоні на мітинг виходили двічі.  

Сьогодні акції на підтримку Надії Савченко знову відбулися по всій Україні, йдеться в ТСН.16.45.

Київ, Одеса, Миколаїв... У Дніпропетровську згуртувалися через соціальні мережі. На площу героїв Майдану вийшли з портретами нової героїні.

Скандували "Свободу Надії" й на центральній площі Миколаєва. Попри робочий день прийшли майже 200 городян. Із плакатами та українською символікою.

Херсонці сьогодні двічі виходили на мітинг на підтримку Надії. Під партійними прапорами і без них. До мітингу приєдналися також і члени американської делегації, що приїхали в область із робочим візитом.

У Києві люди знову зібралися біля російського посольства. Амбасада - за подвійним кордоном правоохоронців, за високим парканом із колючим дротом, ґанок укритий сміттям. Це на вихідних – російське посольство вшанували яйцями. Сьогодні туди подекуди знову щось летить. Але загалом акція триває мирно.

До акції на підтримку Надії Савченко ретельно підготувалися і в Харкові. Консульство російської федерації запопадливо оточили правоохоронці, принагідно перекрили ще й сусідні вулиці. Люди прийшли не лишень із плакатами, й з посланням до російського президента. Ось із ним проривають поліційний кордон.

Вимогу припинити судилище над українською льотчицею та повернути ії до дому, вручають хлопчині, який представився черговим консулом.

Палало біля російського консульства в Одесі. Активісти принесли опудало російського гаранта і спалили його. Після в амбасаду країни, де судять українську льотчицю, полетіли яйця і фарба.

Щоби якнайбільше заплямувати російський герб, найактивніші протестувальники рушили ближче до паркану. Їх зустріли сльозогінним газом. Травмованих немає. Усі мирно розійшлися.

В українських містах анонсують - акції на підтримку Надії Савченко ще будуть.

ВідеоВіра Савченко просить підтримати Надію під СІЗО і добитися допуску до неї українських лікарів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: