У Москві ФСБ намагалася завербувати дипломата з України

Дипломат після інструктажу української контррозвідки відмовився від подальших контактів.

У Москві російські спецслужби намагалися завербувати одного з працівників шифрувального підрозділу українського посольства.

Як повідомили упрес-центрі СБУ, спецслужба діяла через однокурсника дипломата, з яким він навчався у військовому училищі, а наразі є полковником запасу Збройних Сил Росії.

"ФСБ тиснула на нього, проводила бесіди, щоб змусити звернутися до українського дипломата з пропозицією про конфіденційну співпрацю.   Російські спецслужби за згоду пропонували вирішити питання з приватизацією майна дипломата у тимчасово анексованому Криму та сприяти перевезенню родини до Росії", - кажуть силовики.

У СБУ також зазначили, що у разі відмови росіяни погрожували створити умови для мобілізації сина до лав Збройних сил України з подальшим його направленням до району проведення антитерористичної операції.

"Дипломат після інструктажу української контррозвідки відмовився від подальших контактів та обговорень стосовно запропонованої "співпраці", - додали у СБУ.

Раніше повідомлялося, що радник голови СБУ Юрій Тандит заявив, що представники російських спецслужб намагаються вербувати українських силовиків під час переговорів про обмін полоненими.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: