У МОЗі розповіли про виявлені аудитом порушення в Інституті раку

Дата публікації
Перегляди
1666
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У МОЗі розповіли про виявлені аудитом порушення в Інституті раку

Фото: УНІАН

Серед незрозумілих явищ – завеликий залишок препаратів і занедбана на складах апаратура.

Аудит, який тривав у Національному інституті раку протягом декількох місяців, виявив численні порушення. Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я України.

Серед виявлених порушень – безсистемні закупівлі лікарських засобів та відсутність контролю за своєчасністю постачання препаратів і якістю медикаментів, необґрунтовано великі залишки препарату для лікування онкології серед дорослих (вистачить на 5 років) тощо. "Дороге обладнання не використовується для лікування пацієнтів, а стоїть на складі. Зокрема не введено в експлуатацію лінійний медичний прискорювач Varian Clinac iX, закуплений ще у 2011 році. Загалом 7 одиниць медичного обладнання не використовується", - повідомили в МОЗ.

Також аудитори звернули увагу на зникнення зі складу комп’ютерної техніки. "Нестачу комп’ютерної техніки на складі у кількості 149 одиниць на загальну суму близько 700 тисяч гривень. Техніка була придбана Інститутом у 2017 році з метою реалізації проекту "Запровадження медичної інформатизаційної системи в Національному інституті раку". Відсутність належної системи системи зберігання, видачі та інвентаризації техніки, створило ймовірний ризик втрати матеріальних цінностей", - наголошується в повідомленні.

Міністерство надало інституту рекомендації щодо негайного вирішення проблем і притягнення до відповідальності осіб, з вини яких допущені порушення. "Матеріали за результатами аудиту МОЗ України направило до правоохоронних органів", - повідомили у пресслужбі та додали, що сподіваються на справедливе слідство.

За результатами аудиту в Інституті раку зроблять кадрові висновки

За результатами аудиту в Інституті раку зроблять кадрові висновки

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1666
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація