Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МВС назвали причину відсутності прогресу у розкритті вбивства Шеремета

Слідчі запевняють, що злочин був ретельно спланований.

Українські правоохоронці досі не мають значних зрушень у розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета через його громадянство.

Про це заявив директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко в ефірі каналу "112 Україна".

"Потерпілий Павло Шеремет - громадянин РФ, це значно ускладнює справу. Зокрема, його активні контакти на території РФ безпосередньо перед моментом вчинення злочину, зокрема з колишніми представниками влади, які втекли і переховуються в Росії. Неможливість дослідити ці контакти слідчим шляхом для українського слідства суттєво ускладнює розслідування", - наголосив Шевченко. 

За словами Шевченка, єдиним суттєвим зрушенням у цій справі має бути звіт про розкриття вбивства, але цим поки поліція похвалитися не зможе, адже злочин був дуже ретельно підготовлений і спланований. 

Нагадаємо, Павло Шеремет був убитий в центрі Києва рівно два роки тому - 20 липня 2016 року. Поки злочин залишається нерозкритим. Журналіста поховали в Мінську. За даними слідчих, зловмисники закріпили вибухівку на днище авто, за кермом якого був Шеремет. Також було повідомлено про те, що для вбивства відомого білоруського журналіста зловмисники використовували елементи протипіхотної міни МОН-50. 

Під час розслідування з'ясувалося, що в ніч перед вбивством журналіста Павла Шеремета біля його будинку був помічений колишній співробітник СБУ. Його зафіксували камери відеоспостереження. Він був присутній біля будинку Шеремета принаймні кілька годин - і саме в цю ніч під машину журналіста заклали вибухівку. Журналісти з'ясували, що чоловіка звати Ігор Устименко. 

Національна поліція від 24 липня 2017 року засекретила всі ухвали судів щодо справи про вбивство журналіста Павла Шеремета із міркувань безпеки. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції