Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У НАБУ назвали законним обшуки у ЦВК

Заходи відбувалися в рамках справи про "чорну бухгалтерію" регіоналів. 

У Національному антикорупційному бюро заявили про те, що влаштовані детективами 13 грудня обшуки у приміщенні ЦВК були законними.

Про це повідомляє прес-служба Бюро.

У відомстві вказали, що слідчі дії здійснювалися на підставі ухвали Солом'янського районного суду міста Києва під час досудового розслідування так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів.

"Обшуки проведені одразу після повідомлення про підозру голови ЦВК у аеропорту Бориспіль", - уточнили у НАБУ.

Під час обшуків детективи нічого не вилучали, а за процесом спостерігали представники ЦВК, які підписали протокол, що не містять зауважень щодо пошкодження техніки, наголошують у Бюро.

"Відтак звинувачення на адресу детективів Бюро у пошкодженні комп'ютерної техніки, а також порушенні законодавства при проведенні обшуків є безпідставними", - йдеться у тексті.

Нагадаємо, раніше НАБУ повідомляло, що зібрало достатньо доказів для оголошення голові ЦВК Михайлу Охендовському підозри в незаконному отриманні коштів з "чорної каси" Партії регіонів.

Як відомо, спеціалізована антикорупційна прокуратура перевіряє чотири факти можливого отримання коштів з "чорної каси" Партії регіонів головою ЦВК Михайлом Охендовським. Тоді глава САП Назар Холодницький заявляв, що в наданих НАБУ Віктором Трипаком документах мова йде про можливе отримання суб'єктом О. коштів на відшкодування витрат, пов'язаних з відрядженнями за кордон як члена ЦВК.

Увечері 13 грудня Охендовському вручили повідомлення про підозру. Підозру вручили в аеропорту "Бориспіль", куди керівник ЦВК прилетів з Киргизстану після спостереження за виборами і референдумом.

Відео Охендовський прокоментував можливість відсторонення від посади голови ЦВК

  

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції