У Раді пропонують скасувати вихідний 9 Травня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перенести його пропонується на день раніше.

У Верховній Раді зареєстрували проект закону щодо перенесення вихідного дня 9 Травня на 8 травня і сумістити його із Днем перемоги над нацизмом у Європі та Днем пам’яті та примирення.

Відповідний документ розміщено на сайті парламенту.

Законопроект №8342 був зареєстрований 10 травня. Його ініціатором виступив позафракційний Андрій Денисенко.

У пояснювальній записці вказується, що ціль законопроекту - відновити історичну справедливість визнання ролі Союзників країн Антигітлерівської коаліції у завершенні Європейської кампанії у Другій світовій та зменшення російської пропаганди через "ідеологічні штампи про "Велику вітчизняну Війну".

"Пропонується святковий неробочий день з 9 травня "Дня перемоги над нацизмом" перенести на 8 травня – "День перемоги над нацизмом у Європі і День пам’яті та примирення", - йдеться у проекті закону.

Як повідомлялося раніше, святкування 9 Травня не минуло без сутичок та провокацій в українських містах.  За вчинення різних правопорушень до відділків поліції доправили 28 осіб. Проти двох із них - у Полтавській та Хмельницькій областях - відомості було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 436-1 Кримінального кодексу України (виготовлення, поширення комуністичної (нацистської) символіки).

Щодо 16 осіб правоохоронці склали адмінпротоколи. 

Відео У столиці пропагандистська акція "Безсмертний полк" закінчилася провокацією та штовханиною

Понад два десятки затриманих, штовханина, образи і облитий лайном та зеленкою голова "Росспівробітницва" Костянтин Воробйов. Такі підсумки відзначення Дня перемоги в Україні. Найбільше провокацій зафіксували в Києві під час пропагандистської акції "Безсмертний полк". 

У столиці пропагандистська акція "Безсмертний полк" закінчилася провокацією та штовханиною

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції