Верховний суд Росії призначив дату засідання у справі Сущенка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Початок засідання анонсують на 10 годину.

12 вересня Верховний суд Росії розгляне апеляційну скаргу на вирок у справі незаконно засудженого в РФ журналіста Романа Сущенка.

Про це повідомив громадський захисник журналіста Марк Фейгін на своїй сторінці у Facebook. 

Скаргу розглянуть 12 вересня о 10 годині.

6 серпня скарга надійшла до Верховного суду.

Хоча захист подав апеляцію ще 5 червня, колишній адвокат Сущенка Марк Фейгін припускав, що розгляд може відбутися восени.

Нагадаємо, у понеділок, 4 червня, у Москві суд оголосив вирок затриманому українському журналісту Роману Сущенку. Він отримав 12 років позбавлення волі у колонії суворого режиму. Його звинувачують у тому, що під час перебування у Росії 2016 року начебто намагався з'ясувати ймовірність наступу терористів на Донбасі на Маріуполь.

Раніше українському омбудсмену відмовили у зустрічі з політв'язнем Сущенком, доки вирок не набере чинності. Денісова звинуватила російську владу у зриві домовленостей.

ВідеоМосковський суд вирішує, чи надавати дозвіл українському омбудсмену на зустріч із Сущенком

За словами Людмили Денисової, запит все ще на розгляді. У Москві Денисова перебуває вже понад тиждень - її не допустили до жодного із заґратованих Росією українців. Не змогла вона потрапити й до режисера Олега Сенцова. Чи зможе уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова відвідати українського політв'язня Сущенка - сьогодні відповість Московський суд.

Московський суд вирішує, чи надавати дозвіл українському омбудсмену на зустріч із Сущенком

Вибір редакції