У суботу половину України затягнуть хмари та сильні дощі

У деяких областях передають пориви вітру 15-20 м/с.

У суботу, 17 червня, в деяких областях України, прогнозуються грози, сильні дощі та пориви вітру.

За даними Укргідрометцентру в Україні грози, у Рівненській, Волинській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Закарпатській, Чернівецькій областях окремі пориви вітру 15-20 м/с, вночі у Житомирській, Рівненській, Волинській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Закарпатській, Чернівецькій, вдень і у Вінницькій та Одеській областях місцями сильний дощ.

Про це повідомляє пресс-служба ДСНС.

Також, протягом 17 - 18 червня, внаслідок дощів, очікується підвищення рівнів води, без негативних наслідків. Очікується на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.), Прута, Сірета- 0,3 - 1,5 м; річках басейну Прип'яті, річках Закарпаття - 0,2- 1,0 м ( на малих водотоках можливий швидкоплинний підйом рiвнiв води на 0,2- 0,7м).

В карпатському регіоні при сильних зливах можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку. 17 червня в нижній течії Боржави (річки Закарпаття) очiкується пiдйом рiвнiв води на 1,4-1,7 м над поточними рівнями, без негативних наслідків.

Нагадаємо, 29 травня Москву та Підмосков'я атакував вбивчий ураган. Від потужної стихії загинуло 11 осіб, десятки постраждали. Наступного дня грози та шквальний вітер насунулися і на Києв. На щастя, негода не приесла людських жертв, але повалила дерева і пошкодила автомобілі.

Проте ці два випадки не пов'зані між собою. Про це в інтерв'ю ТСН.ua розповів заступник директора Укргідрометцентру Анатолій Прокопенко.

Він також розповів, як Центр робить свої прогнози та чого чекати українцям від погоди на початку літа. Адже після гроз може розпочатися засуха. 

Залиште свій коментар