В Україні масово закривають школи на карантин

В Україні масово закривають школи на карантин

Фото: pixabay.com

Навчання від 27 січня призупинили у районах Сумської, Вінницької і Рівненської областей.

У понеділок, 27 січня, у Вінницькій, Рівненській та Сумській  областях через високий рівень інтенсивності захворюваності на грип та ГРВІ почали закривати школи на карантин. 

У Вінницькій області закрили 13 навачальних закладів. Про це з посиланням на заступницю директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олену Чорну повідомляє Vlasno.info.

Навчання зупинили у Барському, Жмеринському, Могилів-Подільському, Муровано-Куриловецькому та Тиврівському районах, де зареєстрували найвищі показники захворюваності. Повідомляється, що в окремих класах відсутність становила понад 20%.

За інформацією Лабораторного центру МОЗ, загалом у Вінницькій області упродовж минулого тижня рівень інтенсивності захворюваності на грип та ГРВІ є на 10% нижчий середнього рівня. Було госпіталізовано 544 особи, зокрема 432 дитини. Летальних випадків не зареєстровано. 

На Рівненщині припинили навчання у 37 школах і двох дитсадках, повідомляють у Рівненському обласному лабораторному центрі МОЗ України. Такі заходи передбачені на період епідемії грипу та ГРВІ.

"Припинено навчання у 39 загальноосвітніх навчальних закладах області (31 у Костопільському, 3 - Радивилівському, 1 - Зарічненському, 1 - Корецькому районах, 3 - в місті Острог) та 2 дитячих дошкільних установах (Корецький район)", - йдеться в повідомленні.

У Сумській області на карантин закрили 15 навчальних закладах, повідомили в ОДА Сумщини. Загальна кількість хворих становить 5696 осіб, серед яких 3880 дітей, що становить 68,1%. Епідеміологічний поріг поки перевищений у чотирьох районах області: Кролевецькому, Недригайлівському, Сумському, Тростянецькому, а також у міста Суми та Лебедин.

Як повідомлялося, у Житомирі на карнатин закрили школи. Він триватиме від 27 січня до 5 лютого. Від початку року в Житомирській області внаслідок ускладнень грипу вже померли шестеро людей. У лікарнях Житомира біля трьох сотень дітей. У третини вірус ускладнився пневмонією. П’ятеро малюків у реанімації. У стаціонарі місць не вистачає, тож для інфекційних хворих навіть віддали педіатричне відділення. 

Школи та садки Житомира зачиняють на карантин через грип та ГРВІ

Школи та садки Житомира зачиняють на карантин через грип та ГРВІ

Повʼязані теми:

Наступна публікація