Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Житомирі вибухнув сейф із рушницею і патронами

Інцидент спровокував власник зброї, коли болгаркою зрізав зламаний замок.

У Житомирі стався вибух у приватній оселі чоловіка, який зберігав зброю. Господар отримав 30% опіків тіла та пожежу в кімнаті, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сусіди кажуть, що о 10:00 ранку почули два потужні хлопки. А потім з вікна на другому поверсі пішов дим. Люди кинулися на допомогу. Власника оселі побачили на порозі в обгорілому одязі. "Він попечений, ще був в істериці. Він мені казав: Коля, в мене ока немає одного! І увесь такий чорний, як із сажі виліз, і тут руки попечені. Страшно на нього було дивитися", - зізнається сусід Микола Бондаренко.

ВідеоУ приватному будинку у Житомирі стався вибух

Чоловіка забрала швидка. "Сказали чекати. Нормально око. Думали, що пошкоджене, але просто опіки. Сказали, що жити буде", - твердить дружина потерпілого. Уже в лікарні чоловік розповів їй, що хотів відкрити сейф, де зберігалася мисливська рушниця, але замок зламався. Тоді він вирішив розрізати дверцята сейфа болгаркою. "А в сейфі стояло заряджена рушниця. І боєприпаси, порох там був", - розповіла жінка.

Кімната, де стався вибух, вигоріла вщент. Там уся стеля посічена осколками. У поліції теж схильні вважати, що іскра від болгарки, якою господар намагався розрізати замок, потрапила в порох. "Власник мисливської зброї проводив якісь роботи за допомогою електроінструменту із сейфом, де зберігалася зброя і набої до неї. В результаті таких дій і стався вибух, а потім загоряння", - констатувала представник житомирської поліції Алла Ващенко. Тож власник сейфа, окрім опіків та стрессу, може понести ще й адміністративну відповідальність за порушення правил зберігання зброї.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

Залиште свій коментар

Вибір редакції