Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вибух газу на Одещині: очевидці обговорюють неймовірний сценарій

Постраждали четверо людей, але причини цього наразі незрозумілі.

Через півтори доби після вибуху газу в селі Малозименове в Одеській області немає жодної ясності про причини інциденту. Єдине, в чому впевнені експерти, так це в тому, що вибухнула газово-повітряна суміш, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

А от як саме вона утворилася – питання, на яке наразі немає відповіді. Джерело витоку газу досі не встановлене. "Епіцентр був на кухні. Пошкодження такі, що внаслідок вибуху задня стіна кухні відійшла на 10 сантиметрів. Але, на щастя, не було руйнації будівлі", - зауважує представник ДСНС Сергій Решетняк.

Відео Внаслідок вибуху газу на Одещині постраждала родина

Разом із тим, візуально кухня не дуже схожа на епіцентр руйнівного вибуху. В ній майже все ціле, особливо прикметно, що неушкодженими лишилися газові котел, плита та колонка. Тим часом каналізаційну трубу на вулиці розірвало. У той самий день її швидко залатали та закопали комунальники. На запах газу люди скаржилися перед тим тиждень, але на виклик так ніхто і не приїхав. "Сусіди розповідають, що був свист газу з вулиці. Він пішов дітей попередити, що в них іде газ – не дійшов. Виходить, був витік газу з вулиці, труба проходила біля каналізації, в каналізації накопичився газ, і газ цей виходив через унітаз", - вважає родичка постраждалих Людмила Перчеклій.

У поліції версії поки що не коментують. Там відкрили кримінальне провадження за фактом порушення правил протипожежної безпеки. "Поки відкрито за фактом. Зараз перевірка, з якої причини і з чиєї провини", - пояснила представник поліції Анастасія Якубенко. Фахівці газової служби вже провели власну перевірку будинку. За їхніми даними, порушень правил експлуатації приладів там не виявлено. Від розлогих коментарів газовики відмовляються.

Тим часом на лікування постраждалої родини з двома дітьми щодня необхідні великі суми. Власних коштів у них немає, а видатки на день складають десятки тисяч гривень. Зараз родину лікують бюджетним коштом та за гроші небайдужих. "Схиляюся перед усіма. Я ніколи не думала, що якщо в людини таке велике горе, то люди дійсно так відгукнуться. Кров потрібна, гроші потрібні", - каже мати та бабуся постраждалих.

Кореспондент ТСН Олена Черняєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції