У Житомирській області потяг відтяв дитині ноги

У Житомирській області потяг відтяв дитині ноги

Дівчинка поспішала до школи, тож вирішила скористатися протоптаною дорослими стежкою через колії.

У Коростені на Житомирщині 9-річна дівчинка потрапила під потяг і лишилася без ніг.

Про це повідомляють журналісти ТСН.  

Учениця вирішила скоротити дорогу до школи і пішла навпростець через залізничні колії. Там шлях їй перегородив вантажний потяг,  тож дівчинка полізла під вагон. А саме в цей момент багатотонний потяг рушив. "Поїзд зрушив, 60 вагонів, це не автомобіль. Все в одну секунду відбулося, якби він навіть захотів застосувати екстрене гальмування, нічого б не вийшло", — каже заступник начальника станції Коростень Володимир Ходаківський.

Дитину на рейках побачили перехожі, вони і викликали швидку. Медики запевняють, жодних шансів зберегти дівчинці ноги у них не було.

На залізничній станції кажуть, не раз закривали несанкціонований перехід. Але люди роблять лазівки і навіть підкопи під бетонними  огорожами.

Школярка йшла саме такою, протоптаною дорослими стежкою. Зараз окрім лікування їй необхідна допомога психологів.  "До нас дитина була доставлена на клаптях шкіри, і настільки була велика травматизація, що зробити щось  було неможливо. Самі розумієте, це шок для дитини — втратити обидві ноги, стати інвалідом", — каже дитячий хірург Коростенської  міської лікарні Богдан Ковтанець.

Відео У Коростені 9-річна дівчинка потрапила під потяг і залишилась без ніг

У Житомирської області учениця скоротила дорогу до школи і пішла через залізничні колії. Шлях їй перегородив вантажний потяг, тому дівчинка вирішила пролізти під вагоном. Але саме тоді багатотонний потяг рушив. Дитину на рейках побачили перехожі, вони і викликали швидку. Медики запевняють, що уникнути ампутації ніг було неможливо. Такий перехід вже закривали, але люди роблять лазівки і навіть підкопи під бетонними  огорожами.  

У Коростені 9-річна дівчинка потрапила під потяг і залишилась без ніг

Нагадаємо, у Вінницькій області двоє молодиків позашляховиком перекрили залізничну колію і з пістолета відкрили вогонь по машиністу. Усе знімали на телефон і транслювали в прямому ефірі в соцмережі. В руках тримали пляшки з алкоголем. Поїзд встиг зупинитись, ніхто не постраждав. Коли працівниця залізничного переїзду почала викликати поліцію, зловмисники втекли. Згодом їх затримали. Це чоловіки 25 та 28 років, обидва були у стані алкогольного і наркотичного сп'яніння. Зброю відправили на експертизу, машину на штрафмайданчик. За такі розваги молодикам загрожує три роки позбавлення волі. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів