Президент висловив промову з нагоди початку відліку до старту безвізового режиму з ЄС.

Президент Петро Порошенко під час свого виступу у суботу, 10 червня, заявив, що Україна буде членом НАТО і Євросоюзу.

Промову Порошенко виголосив з нагоди запуску таймера, який відраховує час до початку безвізу з ЄС.

"Вірю – Україна буде в НАТО. Україна буде в Європейському Союзі. Ніхто, ніщо і ніколи нас не зупинить", – сказав Петро Порошенко.

Президент нагадав слова колишнього німецького канцлера Віллі Бранта: "Віднині те, що є єдиним цілим, буде розвиватися як одне ціле". 

"Одне ціле – Європа, Європейський Союз і наша фантастична держава Україна", – сказав Петро Порошенко.

Він також наголосив, що "запровадження безвізового режиму – це не завершення, а потужне продовження реформ".

Участь у церемонії запуску "таймера безвізу" також взяв глава представництва ЄС в Україні Х'юґ Мінгареллі. Він зазначив, що три роки тому українці зробили свій європейський вибір і сьогодні відбувається "перше конкретне і реальне підтвердження цього європейського вибору".

"Ви будете мати можливість вільних подорожей без будь-яких візових вимог до 33 країн Західної Європи", – сказав Мінгареллі та висловив впевненість, що це поглибить інтеграцію України до країн ЄС та створить можливості для активних контактів у сферах культури, освіти, наукових досліджень і відкриє нові бізнесові можливості для українців.

"Це найкращий спосіб активізувати відносини між ЄС та такою великою європейською країною, якою є Україна", - підкреслив Посол і назвав безвізовий режим "лише першим кроком".

"Я вірю, що незабаром ми будемо разом в одній родині", – сказав глава представництва ЄС в Україні та зазначив, що "все більше і більше європейців будуть зустрічатися з українцями, особливо з фантастичною українською молоддю і розуміти якою є Україна".

Нагадаємо, у ніч проти 11 червня ЄС запустить безвізовий режим з Україною.

ВідеоУ столиці частково перекриють рух через святкування отримання безвізу

Залиште свій коментар