Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна досі не покарала винних за злочини на Майдані - ООН

Також о організації наголосили, що досі відсутній прогрес у справі щодо загибелі людей в Одесі.

В ООН заявляють, що в Україні досі не забезпечене притягнення за відповідальність винних у злочинах, скоєних під час протестів на Майдані.

Про це йдеться у дванадцятій доповіді Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні.

"Притягнення до відповідальності осіб, винних у вбивствах протестувальників та інших порушеннях прав людини, скоєних під час подій на Майдані в період між листопадом 2013 року та лютим 2014 року, все ще не забезпечено", - йдеться в доповіді.

Також зазначається, що відсутній прогрес і в забезпеченні притягнення винних до відповідальності за загибель 48 людей в Одесі в травні 2014 року.

Нагадаємо, у листопаді силовики почали звітувати про результати розслідування кримінальних проваджень за фактами протидії мирним акціям протесту під час Революції Гідності наприкінці 2013 року та на початку 2014 року. Вони зазначили, що загалом робота слідчих у цих справах має результатом притягнення до кримінальної відповідальності більше 270 підозрюваних. У ГПУ стверджують, що слідчим вдалося зібрати достатні докази для підозри як колишніх високопосадовців, так і працівників "Беркуту" в організації та силовому розгоні акції протесту 30 листопада 2013 року.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції