Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна отримає від США 125 мільйонів доларів для Донбасу

Кошти підуть на розвиток місцевої економіки

Агенція США з міжнародного розвитку (USAID) ухвалила рішення надати Україні 125 мільйонів доларів технічної допомоги для підтримки територій Донбасу.

Про це повідомляється на офіційній сторінці агенції у Facebook.

Додаткова допомога від Сполучених Штатів призначена для Донбасу і тих навколишніх територій, які постраждали від російської агресії.

"Цю додаткову технічну допомогу буде спрямовано на подальшу стабілізацію та згуртування українських громад у регіоні, підвищення стійкості місцевої економіки і прискорення її розвитку", - повідомляють в агенції.

Також там зазначають, що про відповідне рішення 15 травня оголосить заступник адміністратора і керівника Бюро Агенції США з міжнародного розвитку у справах країн Європи та Євразії Брок Бірман. На прес-конференції будуть також присутні посол США в Україні Марі Йованович та спецпредставник Держдепу по Україні Курт Волкер.

Наприкінці березня президент США Дональд Трамп підписав закон про бюджетні асигнування на 2018 рік, в якому передбачено надання Україні загального обсягу допомоги на суму більше 620 млн доларів.

ВідеоБюджет США передбачає виділення фінансів на протидію РФ та допомогу Україні

Документ, що регулює бюджет до кінця цього року, ухвалили після тижнів консультацій між республіканцями і демократами. Документом передбачено 420 мільйонів доларів на допомогу Україні, і ще 200 мільйонів - на навчання та летальну зброю оборонного характеру для наших військових. Тоді, як на боротьбу з російським впливом виділено більше 250 мільйонів доларів.

Бюджет США передбачає виділення фінансів на протидію РФ та допомогу Україні

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції