Україна та Польща представили модернізований під стандарти НАТО танк

Його потенційний покупець - Міноборони Польщі.

На міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO-2017 був представлений новітній танк ПТ-17 - модернізований Т-72 силами українських та польських фахівців.

Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

Зазначається, що його потенційний замовник – Міністерство оборони Польщі.

"Укроборонпром" та польська компанія Zaklady Mechaniczne "Bumar – Labedy" S.A. розпочали роботу в квітні цього року. 

"Для реалізації цього проекту "Укроборонпром" розпочав інтеграцію найкращих українських технологічних розробок, а саме: розробив та надав автомати заряджання, новий двигун, трансмісію, здійснив модернізацію моторно-трансмісійного відділення танку, новітні гармати калібру 120 мм, систему керування вогнем, допоміжну силову установку, систему динамічного захисту, демонстраційного зразку башти. Все це вітчизняні фахівці розробили у відповідності до стандартів НАТО, адже сьогодні саме Міністерство оборони Польщі – країни-члену НАТО є потенційним замовником нового танку", - зазначається у повідомленні.

Раніше "Одеський авіаційний завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", розробив новий легкий літак Y1 "Дельфін", який може виконувати спектр завдань: від початкової підготовки пілотів як військової, так і цивільної авіації, до патрулювання та моніторингу.

Залиште свій коментар