Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна вимагає від РФ повернути 30 тис. вкрадених вагонів

Геращенко заявила, що Росія вкрала вагони в "Укрзалізниці".

Україна вимагає від Російської Федерації та контрольованих нею бойовиків віддати акціонерній держкомпанії "Укрзалізниця" 30 тис. вагонів, із яких 85 були закуплені за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Про це повідомила перший заступник голови Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко під час роботи парламенту.

”Я хочу нагадати про жахливий факт, що російська агресія призвела до крадіжки в "Укрзалізниці" понад 30 тисяч вагонів, які залишилися на окупованій території. Тема цієї крадіжки є однією з ключових у тому числі й під час засідання економічної групи в Мінську", - сказала вона.

Також вона додала, що Україна вимагає від Російської Федерації й повністю контрольованих нею бойовиків віддати Україні ці вагони. І, зокрема, 85 новеньких вагонів, закуплених до 2014 році за кредит ЄБРР, який Україна ще повинна виплачувати.

Геращенко зазначила, що необхідно якнайшвидше вжити заходів, оскільки на російських сайтах торгують цим краденим майном.

"Очевидно, що ми також звертаємося до компетентних правоохоронних органів України про те, що має бути порушено справи за ці крадіжки. Тому що уявіть собі, що на російських і сепарських сайтах зараз є анонси з пропозиціями: "Купуйте крадені в Україні вагони". Вони як мародери торгують цим краденим майном", - сказала вона.

Нагадаємо, раніше Геращенко повідомляла, що Україна надалі буде подавати в міжнародні суди на Росію та закликатиме світову спільноту посилити міжнародний тиск на Російську Федерацію.

Відео"Укрзалізниця" повідомила про рекорд у швидкісних залізничних перевезеннях - економічні новини

Як повідомили в "Укрзалізниці", у липні швидкісні поїзди перевезли 540 тисяч пасажирів, було виконано 847 рейсів. Заповнюваність цих потягів склала 100 відсотків. Це найбільший показник з моменту започаткування в Україні швидкісного руху. Лідери подорожчання серед популярних українських страв стали пісний борщ та вареники з капустою.В Україні споруди метро облаштують автоматичними установками виявлення надзвичайних ситуацій. Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді. 

"Укрзалізниця" повідомила про рекорд у швидкісних залізничних перевезеннях - економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції