Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці встановили новий для себе парашутний рекорд

Підкореним виявився такий різновид стрибків, як вінґсьют.

В Україні парашутисти встановили перший офіційний рекорд у вінґсьюті. Цей різновид змагань має назву від англійського слова wingsuit, котре означає костюм із крилами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Екіпірування чимось нагадує білку-летягу, хоча самі спортсмени віддають перевагу порівнянню з птахами. В Україні досягнення оформили 15 парашутистів, серед яких була одна дівчина. Всі вони одночасно виконали стрибок у формації на висоті 4 кілометри та швидкості 200 км/год.

Відео Українські парашутисти встановили перший офіційний рекорд у вінґсьюті

Готувалися до встановлення рекорду ретельно, на це пішов увесь сезон. Чимало рухів відпрацьовували на землі, однак навіть попри підготовку, досягнення вдалося зафіксувати не з першої, а з другої спроби. Свій політ ентузіасти записали на відео.

Цього року 101-річний Брайсон Вільям Хейс з південного заходу Англії став найстарішим у світі тандемним парашутистом. Попередній рекорд був встановлений канадцем Арманом Дженрі, який стрибнув з висоти 3500 метрів у червні 2013 року і віці 101 рік і три дні. Британець Хейс стрибнув з висоти 4500 метрів, додавши 34 дні до попереднього рекорду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції