Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС анонсувало безвіз зі ще чотирма країнами

У МЗС вже обговорили можливість скасувати візи найближчим часом

Найближчим часом Україна може скасувати візи ще з чотирма країнами Латинської Америки.

Про це під час круглого столу "Європейський вибір України після Революції Гідності: можливості та проблеми" у Києві розповів заступник начальника Управління консульського обслуговування Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Сергій Міняйло, передає "Інтерфакс-Україна".

"З чотирма країнами цього регіону (Латинської Америки – ред.) були детально обговорені можливості вже найближчим часом складання договорів про скасування візового режиму. Це Уругвай, Перу, Колумбія, предметні дискусії були щодо Мексики", - підкреслив він.

Також представник МЗС наголосив, що нещодавно було підписано угоди про спрощення візового режиму з ОАЕ та Катаром.

ВідеоУкраїна та Катар домовилися про безвізовий режим

Відповідну угоду уклали під час візиту Петра Порошенка до цієї країни у Перській затоці. Завдяки безвізу і українцям, і катарцям стане легше вести бізнес і подорожувати, певен український президент.

Україна та Катар домовилися про безвізовий режим

На початку квітня міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Україна завершує переговори про безвізовий режим з Македонією. До того, МЗС також анонсувало плани домовитись про спрощення візових режимів з Південною Кореєю та Таїландом.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції