Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українець встановив рекорд, піднявши дроном у повітря 16-кілограмову гирю

Розробкою можуть зацікавитись аграрії та військові.

В Україні встановили новий національний рекорд: квадрокоптер підняв 16-кілограмовий вантаж на висоту 36 метрів. Українською розробкою можуть зацікавитись аграрії та військові, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Конструктор Віктор Прокопчук зібрав квадрокопетр власноруч. Безпілотник витримував навантаження куди більше нинішнього рекорду, переконує власник. І практична доцільність цієї моделі вже доведена: дрон використовувався для оприскування полів добривами.

Відео В Україні квадрокоптером встановили новий національний рекорд

Контрольний зажим гвинтів, встановлення акумуляторів, причеплена гиря. На парашутній вишці чатують експерти з національного реєстру рекордів. Вони і фіксуватимуть нове досягнення.

Повільно і невпевнено квадрокоптер піднімається метрів на 20 і повертається на землю.

Розробник дрона вже невпевнений у своєму вихованці. Він обійшовся Віктору в 15 тисяч доларів і ризикувати чоловік не квапиться. Зрештою з другої спроби квадрокоптер набирає необхідну висоту.

Експерти з національного реєстру рекордів виміряли висоту підйому з власного дрона. Висота зафіксована, рекорд встановлено.

Це перший рекорд України в цій категорії. І перший крок для штурму світового досягнення. Місяць тому бельгійці підняли парашутиста вагою 60 кг і спорядженням вагою 5 кг.

Поки українці піднімають гирі, китайці вже розробили дрон-таксі. Його цьогоріч мають запустити в Дубаю. Безпілотні машини піднімають людину до 100 кілограмів на висоту до п'ятисот метрів.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Залиште свій коментар

Вибір редакції