Україні обіцяють сніг і дощі до кінця робочого тижня

Дата публікації
Перегляди
3096
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Україні обіцяють сніг і дощі до кінця робочого тижня

В Україну повернувся сніг / Фото: УНІАН

В Україні очікується досить холодна погода, а також опади. Подекуди дощ з мокрим снігом. Середня температура повітря становитиме близько -2...+3 градусів вночі і 3-8 градусів вдень.

У Києві завтра, 27 березня, -2...+3 градуси вночі, 2-7 вдень, пройде дощ з мокрим снігом. У четвер також можливі опади. Вночі -2...+3, вдень 5-10 градусів. У п'ятницю невеликий дощ. Вночі 0-5 градусів, денна температура повітря близько 7-12 градусів.

У Київській області завтра опади. Температура - від -2...+3 вночі до 2-7 градусів вдень, пише "ЛігаБізнесІнформ". 

На сході в середу -5...0 вночі, вдень 1-6 тепла. Пройде дощ з мокрим снігом. У четвер вночі -5...0, денна температура 3-8 градусів, також опади. У п'ятницю очікується дощ. Температура 0-5 градусів вночі, 6-11 градусів вдень. 

На заході завтра вночі буде близько -2...+3 градусів, вдень 7-12 градусів, опадів не очікується. У четвер пройде дощ. Температура повітря вночі - близько 2-7 градусів, вдень 5-10 тепла. У п'ятницю вночі прогнозована температура повітря 1-6 градусів, вдень 8-13 градусів, також опади. 

У південних регіонах 28 березня -2...+3 вночі, 3-8 вище нуля вдень. Дощ з мокрим снігом. У четвер вночі -2...+3, вдень 6-11 градусів. Невеликий дощ. У п'ятницю також опади. Вночі 1-6 градусів, вдень 9-14 тепла. 

У Криму завтра -2...+3 градуси вночі, 3-8 вдень. Пройде дощ з мокрим снігом. У четвер вночі -2...+3, вдень 8-13 градусів. Невеликий дощ. У п'ятницю також можливі опади. Вночі 1-6, вдень 8-13 тепла. 

У центральних регіонах найближчої ночі -2...+3 градуси, вдень 2-7 тепла. Пройде дощ з мокрим снігом. У четвер також опади. Вночі -2...+3, денна температура 8-13 градусів. У п'ятницю нічна температура складе близько 0-5 градусів, вдень 7-12 градусів. Можливий дощ. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3096
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація