Українські університети потрапили до рейтингу найкращих у світі. Інфографіка

Авторитетне видання Times Higher Education склало щорічний топ вишів світу.

Чотири українських університети опинилися в рейтингу найкращих вишів 2016—2017 років за версією британського видання Times Higher Education.

Так, НУ "Львівська політехніка", НТУ "Київський політехнічний інститут", КНУ імені Тараса Шевченка і ХНУ імені Василя Каразіна посіли місця після 800 щабля.

До цьогорічного топ-10 увійшли здебільшого університети США, Сполученого Королівства і один зі Швейцарії. 

Між іншим, у перших двох країн — найбільша кількість найкращих університетів загалом: до рейтингу потрапили 148 американських вишів і 91 британський.

Найкращим університетом Times Higher Education визнав Оксфордський університет (Сполучене Королівство), який посунув у рейтингу на одну сходинку колишнього п'ятирічного лідера — Каліфорнійський інститут технологій (США).

Цікаво, що у топ-200 вибилися дев'ятнадцять азійських університетів. Серед них — університети Китаю, Кореї та Сінгапуру. 

Рейтинг складали за тринадцятьома критеріями: рівень викладання, дослідницька діяльність, участь у міжнародних проектах, цитованість наукових статей, рівень доходів у галузі та інші. 

Нагадаємо, вперше до цього рейтингу українські виші потрапили лише минулого року. Тоді КНУ імені Тараса Шевченка і ХНУ імені Василя Каразіна посіли в рейтингу місця в проміжку 601—800.

Рейтинг найкращих уныверситетів. Інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Наступна публікація