Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські зламники пошти Суркова розповіли, на кого працюють

Хактивісти з України прокоментували злам пошти посадовців Кремля.

Журналіст ВВС поспілкувався із українськими хактивістами, які допомагали зламувати електронні скриньки російських високопосадовців у Кремлі.

Відповідне відео оприлюднене на каналі BBC Україна у YouTube.

Як зазначається, деякі зламані листи нібито підтверджують, що Росія контролює "сепаратистські республіки" на сході України, своєю чергою російська влада відкидає ці звинувачення.

Також у ролику показано один із нібито додатків до електронного листа, який є бюджетом для фінансування "Л/ДНР".

У відео наголошується, що з отриманої інформації випливає, що РФ фінансує протести та опозиційні групи в інших частинах України.

"Це показує нам, що росіяни тут. Коли я кажу "тут", я маю на увазі в Україні. На українській землі. У Донецьку, в Луганську, в Криму. Вони роблять зле", - сказав один із хактивістів.

За їхніми словами, до них також зверталися представники влади із пропозицією працювати з ними, проте вони відмовилися.

"Ми працюємо на нашу країну та на себе. Заради нашої країни. Заради нашої свободи. Проти війни", - запевнили вони.

Водночас у відповідь на запитання журналіста, чи є хакерство етичним, він поставив зустрічне запитання: "Чи етично вбивати людей? Зброєю, танками, в інший спосіб? Я думаю, ні".

Він також додав, що хакерство, порівняно з убивством людей, є "ніби більш етичним".

Нагадаємо, українські хакери "КіберХунта" 24 жовтня, заявили, що нібито отримали доступ і повністю контролюють листування у пошті помічника президента Росії Владислава Суркова.

Сайт InformNapalm опублікував у Мережі частину документів, які українські хакери дістали під час зламу пошти Суркова. "Хактивісти" надали файл із гігабайтом інформацію, яку вони взяли із поштової скриньки приймальні Суркова. Також у тексті вказано, що хакери отримали доступ до ПК, що розташований безпосередньо в приймальні помічника російського президента.

В адміністрації президента РФ ознайомилися з опублікованим листуванням та заявили, що Сурков не користується електронною поштою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції