Українському небу пророкують дірки через застарілі ракетні комплекси

Дата публікації
Перегляди
2182
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українському небу пророкують дірки через застарілі ракетні комплекси

Не більше 40% усіх вітчизняних С-300 у нормальному стані

Українська рулетка: 20-річні С-300 влучають в ціль один раз з чотирьох.

Україна приречена захищатися від потенційного повітряного ворога вітчизняними зенітно-ракетними комплексами С-300, вік понад половини яких становить вже більше 20 років, а боєздатність втратить будь-які гарантії вже з нового року.

До речі, загадані комплекси С-300 - це найсучасніше устаткування, яке є на озброєнні української армії, йдеться в сюжеті ТСН.

Як повідомляється, ситуації може зарадити ремонт, однак на нього немає коштів. Хоча такі необхідні ремонти потрібно проводити кожні 10 років.

Полковник зізнався, що не більше 40% усіх вітчизняних С-300, що цілодобово стоять на бойовому чергуванні, знаходяться в нормальному стані.

"Окремі елементи були зношені, окремі елементи не працювали... не було дублювання окремих систем", - розповів полковник.

Минулого вересня на полігоні Чауда провели експеримент. Поставили поряд два "трьохсотих" - один відремонтований, а другий щойно з чергування - та дали постріляти. В результаті у відремонтованого було 4 влучання в ціль з чотирьох, а в другого - лише одне.

Починаючи з 2004 року Укроборонсервіс відремонтував усього 6 комплексів С-300. З такими темпами, обережно натякають генерали, в українському небі незабаром з'являться дірки.

Читайте також:

Бойову техніку в армії розбирають і продають за кордон

Міністр оборони придумав для своїх підопічних нове свято

Озброєні красуні змагаються за звання найвродливішої

Українська армія отримає новенькі танки

Українське небо під загрозою!

Українське небо під загрозою!
Наступна публікація