В Азербайджані День перемоги у війні за Карабах буде неробочим

Дата публікації
Перегляди
573
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Азербайджані День перемоги у війні за Карабах буде неробочим

Фото: Associated Press

Парламент ухвалив рішення.

Азербайджанський парламент (Міллі Меджліс) ухвалив у першому читанні зміни до Трудового кодексу, які мають зробити День перемоги у війні в Нагірному Карабасі неробочим.

Таке рішення ухвалили під час засідання парламенту, пише "Інтерфакс".

Слід зауважити, що азербайжданський президент Ільхам Алієв ухвалив указ про святкування Дня перемоги в країні до укладення угоди щодо припинення бойових дій у Нагірному Карабасі. Його щорічно будуть святкувати 8 листопада.

Як повідомлялося, президенти Росії, Азербайджану і прем'єр-міністр Вірменії підписали заяву, згідно з яким від 10 листопада оголошується про повне припинення вогню і всіх військових дій в Нагірному Карабасі. Підрозділи збройних сил Азербайджану і Вірменії зупиняються на займаних позиціях. У Нагірному Карабасі будуть розміщені російські миротворці. 

Нагадаємо, ситуація довкола Нагірного Карабаху загострилася наприкінці вересня. Вже понад тиждень там тривають інтенсивні бої і сотнями гинуть люди. Точної кількості жертв не називає жодна зі сторін. В ескалації конфлікту Вірменія та Азербайджан звинувачують одне одного.

Вірменія і Азербайджан за підсумками багатогодинних переговорів у Москві домовилися про припинення вогню від 12:00 10 жовтня. Утім, попри це, обстріли не припиняє жодна зі сторін.

Азербайджанці влаштували помпезний військовий парад у Баку

Азербайджанці влаштували помпезний військовий парад у Баку

Повʼязані теми:

Наступна публікація