В БЮТ заяви про запланований напад на вважвають небезпечними

В БЮТ заяви про запланований напад на вважвають небезпечними

Андрій Кожем'якін / Фото: УНІАН

Заступник голови фракції БЮТ-Батьківщина, народний депутат Андрій Кожем'якін вважає, що заява про нібито підготовування нападу на органи державної влади не робить честі правоохоронцям.

Заступник голови фракції БЮТ-Батьківщина, народний депутат Андрій Кожем'якін вважає, що заява про нібито підготовування нападу на органи державної влади не робить честі правоохоронцям і є небезпечною.

"Це небезпечно в країні, де готуються до проведення Євро-2012, міжнародних заходів (саміт Україна-ЄС - ред.), вони не прикрашають правоохоронні органи, тим більше спецслужби", - сказав Кожем'якін в ефірі 5 каналу в п'ятницю ввечері

За словами Кожем'якіна, який багато років пропрацював у правоохоронних органах, "колись професійним вважалося, коли все робиться правоохоронцями швидко, на запобігання і на знищення, а висока особа інформується тільки тоді, коли вже все завершено. Вони попереджають на всю країну тих людей , які можуть це зробити".

Нагадаємо, Янукович на розширеному засіданні Кабміну зробив сенсаційну заяву. За його даними, в країні готується збройний заколот: "Мені правоохоронні органи говорять, що зараз відбувається скуповування зброї та підготовка до збройних нападів на органи державної влади".

Пізніше Міністерство внутрішніх справ повідомило, що щорічно з незаконного обігу вилучається досить велика кількість зброї та вибухівки. За даними МВС, вилученої цього року зброї вистачило б на невелику війну.

Читайте також:

Опозиції не подобається, що її звинуватили в підготовці збройного повстання

Існує загроза життю Януковича - ЗМІ

Заява Януковича про закупівлю зброї може призвести до силового сценарію

Повʼязані теми:

Наступна публікація