В Ірпені в'язні колонії влаштували бунт через поведінку наглядача

Тюремнику здалося, що один із засуджених вжив наркотик, і застосував до нього фізичну силу.

В Ірпінському виправному центрі № 132, що на Київщині, ввечері 20 липня засуджені влаштували бунт. Ситуацію вдалося взяти під контроль.

Про це повідомили у прес-службі Державної пенітенціарної служби України.

Близько 20-ї години під час прибуття засуджених до Ірпінського виправного центру із контрагентських об'єктів заступник начальника цієї установи з нагляду і безпеки та оперативної роботи Анатолій Шепель здійснив огляд засуджених з метою виявлення у них заборонених предметів.

"Під час таких заходів співробітнику установи здалося, що один із засуджених перебував під дією наркотичних речовин. До останнього було застосовано фізичну силу, що викликало обурення основної маси засуджених. Вони зібралися біля чергової частини та висловили невдоволення шляхом побиття вікон", - заявили тюремники.

Співробітники обласного управління та апарату ДПтС України, які прибули до закладу, допомогли припинити "масову непокору засуджених", йдеться в повідомленні.

За даними прес-служби, "із засудженими було проведено роз'яснювальну роботу, здійснено перевірку наявності їх на своїх місцях та здійснено команду "Відбій". Усі особи, які відбувають покарання в Ірпінському виправному центрі (№ 132), перебувають на місці". "Втечі засуджених не допущено", - додали у пенітенціарній службі.

Також співробітники установи викликали карету "швидкої допомоги", лікарі якої надали засудженому, до якого було застосовано фізичну силу, необхідну медичну допомогу. За їхніми словами, ув'язнений госпіталізації не потребує.

Раніше ЗМІ повідомляли, що в Коцюбинському Київської області у виправному центрі стався бунт ув'язнених, після якого втекли близько 50 засуджених.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: