В Криму на 4-річного хлопчика впав ліхтарний стовп

Дата публікації
Перегляди
1116
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Криму на 4-річного хлопчика впав ліхтарний стовп

Хлопчик отримав відкриту черепно-мозкову травму голови та перелом ключиці.

Дитині пощастило вижити.

Ліхтарний стовп впав на 4-річного хлопчика у Бахчисараї. Сталося це під час прогулянки. Дитині пощастило вижити, кажуть лікарі. Батьки стверджують, що стовп був аварійний, тож звинувачують у трагедії комунальників. Ті свою вину заперечують і винуватять самих батьків. Про подробиці йдеться в сюжеты ТСН. 19:30.

Трагедія сталася на площі, де зазвичай ввечері гуляють жителі Бахчисарая. Хлопчик, який був із батьками, випадково зачепив мотузок на одному з таких ліхтарів. Після цього багато-кілограмова конструкція впала просто на дитину.

Наразі хлопчик з відкритою черепно-мозковою травмою голови та переломом ключиці знаходиться у лікарні. Із реанімації його вже перевели у загальну палату. Небезпеки для життя більше немає, хоча доставили дитину в клініку у важкому стані.

"Основа черепа була зламана по периметру скроневої частини. Це досить серйозна травма і мав місце травматичний субарахноїдальний крововилив. При такому механізмі травми йому пощастило, могло бути набагато гірше", - повідомив заступник головлікаря з хірургічної роботи кримської дитячої лікарні Костянтин Телеснюк.

У Бахчисараї на 4-річного хлопчика впав ліхтарний стовп

У Бахчисараї на 4-річного хлопчика впав ліхтарний стовп

На центральну площу міста батьки Микити водили його гуляти часто, але на стан ліхтарів тут звернули увагу лише після трагедії.

"Замість того, щоб поміняти і демонтувати, комунальники забили в метрі від нього кілочок металевий і прив'язали білизняною мотузкою", - розповів батько постраждалого В'ячеслав Муллояров.

Одразу після того, як їхній син потрапив у лікарню, Микитині батьки написали заяву в прокуратуру. Вони вимагають відшукати і покарати винних.

"Щоб просто сильно покарали, тому що дитина не винна, а постраждала дитина", - говорить мати хлопчика Юлія Муллоярова.

Ліхтарний стовп, який упав на дитину з центральної площі, швидко прибрали, хоча поруч і досі стоять інші ліхтарі - заіржавілі та прогнилі біля основи. Керівник комунального підприємства, на балансі якого всі міські ліхтарі, запевняє: "Стовп, що завалився, не аварійний. І всі ті, які поки що стоять, теж".

Крім того, керівник комунального підприємства "Комбінат благоустрою" Юрій Сорокопуд заявляє: "Сам стовп впасти не може. Сказати, що він був в аварійному стані, я не можу. Ну, іржавий був".

У мерії Бахчисарая зараз з'ясовують, чи справді в трагедії винні комунальники. Там ще немає результатів перевірки, але чиновники вже виправдовують колег.

"Шукаємо свідків. Опитуємо, запрошуємо громадян, які приймали участь в цьому відпочинку, якщо це можна так назвати. Тому що у нас є інформація, що спиртні напої пили, що явно протизаконно", - зазначає мер Бахчисарая Костянтин Рубаненко.

Свою перевірку розпочали і правоохоронці. За фактом службової недбалості відкрили кримінальне провадження.

Нагадаємо, в травні на кримському курорті впав балкон з дітьми, в результаті чого померла дівчинка. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1116
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація