В Миколаєві невідомі спробували підірвати авто місцевого депутата

На місці події досі працюють правоохоронці.

В Миколаєві невідомі спробували підірвати авто місцевого депутата

© Facebook / Дмитро Жвавий

У Миколаєві в автомобілі депутата міської ради від Опоблоку Дмитра Жвавого спрацювала дистанційна вибухівка.

Про це він сам написав на свої сторінці у Facebook.

"Сьогодні вранці я як зазвичай віз дитину та дружину на роботу і в дитячий садок, але якісь виродки хотіли підірвати мою сім'ю! Спрацював дистанційний пристрій вибухівки! Слава Богу ми живі!", - написав він.

Тим часом у прес-службі Нацполіції області інцидент з вибухівкою підтвердили, передає "Українська правда".

"Вранці депутат Жвавий сів до своєї машини і почув хлопок та побачив дим. Одразу на місце інциденту він викликав поліцію. На місце події приїхали і поліцейські, і експерти з вибухівки, кінологи та інші спеціалісти. Пристрій забрали на експертизу", - сказали в прес-службі.

Наразі відкрите кримінальне провадження з формулюванням "замах на вбивство". 

"Тільки вчора миколаївські правоохоронці завдали потужного удару організованій злочинності. Але після затримання членів серйозного кримінального угрупування вже сьогодні ми маємо черговий виклик. Вибухівка, що була встановлена в автомобілі депутата Миколаївської міськради, може бути як спробою залякати, так і реальним замахом на вбивство. Безумовно - такі речі є неприпустимими і потребують миттєвої і якомога швидшої реакції від правоохоронців", - написав у Facebook очільник Миколаївської ОДА Олексій Савченко.

У перемог багато батьків, але після кожної перемоги обов'зково настають трудові будні, які вимагають працювати ще з біль...

Опубликовано Олексій Савченко 30 августа 2017 г.

Нагадаємо, вчора у Миколаєві відбулися масові обшуки у депутатів міської ради та відомих в місті підприємців. Про це повідомляли місцеві ЗМІ.

Зокрема, обшуки відбувалися у депутатів міської ради від партії "Опозиційний блок" Ігоря Дятлова, Ігоря Копійки, Андрія Яковлєва, Світлани Ларусії, підприємців Олексія Пелипаса і Владислава Чайки.

За інформацією ЗМІ, всіх перерахованих вище осіб підозрюють у "постачанні зброї і наркотиків із зони АТО" - саме таке формулювання міститься в постанові суду про проведення обшуку. 

Згодом у прес-службі прокуратури Миколаївської області повідомили, що обшуки проводяться у рамках кримінальних проваджень та спрямовані на протидію злочинної діяльності у сфері заволодіння бюджетними коштами, вимагання, рейдерства, погроз вбивством та інших тяжких злочинів.

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie