"В Одесі пахне совком" - Ройтбурд

"В Одесі пахне совком" - Ройтбурд

Фото: УНІАН

За його словами, совок буває в українських кольорах.

В Одесі пахне совком, вважає звільнений керівник Одеського художнього музею Олександр Ройтбурд.

Таку думку він висловив в ефірі ток-шоу "Право на владу" на каналі "1+1", відповідаючи на запитання ведучої Наталії Мосейчук, чи пахне в Одесі "рускім міром".

За словами Ройтбурда, таку загрозу не варто перебільшувати. "В Одесі пахне совком. Він буває навіть в українських кольорах. Це залишки певної радянської системи адміністрування, якої треба позбутися. Мені здається, а справа буде вирішена найближчим часом", - сказав митець.

Ройтбурд каже, що справа в анархізмі культурного менеджменту і психопатології окремих депутатів. "Конвульсії радянської системи заважають поступу культурній модернізації України", - вважає художник.

Нагадаємо, 4 вересня депутати Одеської обласної ради ухвалили рішення про звільнення Олександра Ройтбурда з посади керівника Одеського художнього музею. За це рішення проголосував 51 депутат, переважна більшість з них – фракції "Опозиційного блоку" та БПП,

Ройтбурда було призначено у березні 2018 року тодішнім головою Одеської обласної державної адміністрації Максимом Степановим. Художник переміг у конкурсі на посаду директора Одеського художнього музею ще 6 грудня, проте депутати облради не призначили його. Найвагомішим аргументом "проти" виявилося уже не раз спростоване звинувачення, що нібито колись художник малював свої картини людськими екскрементами. До того ж представників "Опозиційного блоку" обурили антиросійські висловлювання художника.

Олександр Ройтбурд розповів, кому, на його думку, не вигідно, щоб він керував музеєм

Олександр Ройтбурд розповів, кому, на його думку, не вигідно, щоб він керував музеєм

Повʼязані теми:

Наступна публікація