В Одесі під виглядом інспекторів Держпродспоживслужби шахраї перевіряють ресторани та готелі

В Одесі під виглядом інспекторів Держпродспоживслужби шахраї перевіряють ресторани та готелі

Про псевдоінспекторів просять повідомляти на лінію "102" чи до Головного управління Держпродспоживслужби.

В Одеській області попереджають про новий вид шахрайства. Шахраї під виглядом інспекторів Держпродспоживслужби перевіряють ресторани та готелі.

Про це повідомили у пресслужбі Держпродспоживслужби в Одеській області.

"Наші фахівці спільно з представниками органів виконавчої влади та Нацполіції проводять перевірки місць масового перебування людей та закладів побутового і готельно-ресторанного обслуговування щодо дотримання ними обмежувальних заходів, направлених на недопущення поширення коронавірусної інфекції", — написали на офіційному сайті.

Цим користуються шахраї. У Держпродспоживслужбі просять перевіряти посвідчення інспектора. Зробити це можна за допомогою сервісу "Перевірка посвідчень інспектора" на сайті Головного управління, а також за телефоном: 048-716-13-01.

"При обґрунтованій підозрі радимо оперативно повідомляти про факти появи шахраїв на службу "102" Нацполіції та на телефон Головного управління +380 (48) 716 1301", — додали у Держпродспоживслужбі.

Нагадаємо, раніше повідомлялось про шахраїв, які торгують фальсифікатом і використовують копії документів "Укрспирту". Незаконну торгівлю зловмисники здійснюють у соцмережі Facebook. Шахрайську діяльність виявили самі співробітники "Укрспирту".

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів