В Одесі відбувся Марш рівності: поліція затримала трьох провокаторів

В Одесі відбувся Марш рівності: поліція затримала трьох провокаторів

Фото: УНІАН

У заході взяли участь 300 осіб.

В Одесі у суботу, 31 серпня, відбувся Марш рівності. У ньому взяли участь близько 300 осіб.

Як пише місцеве видання "Думская", представники ЛГБТ-спільноти зібралися в Грецькому парку, де вони розгорнули великий райдужний прапор.

На заході також присутня велика делегація з Мюнхена - близько 30 осіб, а також представники шести європейських посольств. Правопорядок у центрі міста забезпечували 500 поліцейських і нацгвардійців.

У відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Одеській області зазначили, що під час Маршу були поодинокі спроби деяких агресивно налаштованих громадян вчинити провокацію і почати конфлікт з учасниками ходи. 

Щодо трьох осіб складено адміністративні протоколи за дрібне хуліганство (ст.173 КпАП). Інших правопорушень не допущено.

Нагадаємо, 1 липня у Нью-Йорку і декількох інших містах США відбулися гей-паради, присвячені 50-й річниці сутичок між поліцією і відвідувачами гей-бару Stonewall Inn, що і стало початком сучасному руху за права геїв і лесбіянок.

У Нью-Йорку група українців уперше взяла участь у такому заході окремою колонною - разом із представниками ЛГБТ-спільноти Грузії.

Майже 8 тисяч людей вийшли на Марш рівності - "КиївПрайд-2019"

Майже 8 тисяч людей вийшли на Марш рівності - "КиївПрайд-2019"

Повʼязані теми:

Наступна публікація