В Одеській області попрощалися з загиблим на Донбасі вогнеметником: як це було

В Одеській області попрощалися з загиблим на Донбасі вогнеметником: як це було

Тисячі людей вийшли на вулиці міста, щоб попрощатися з загиблим.

В Ананьєві Одеської області провели в останній шлях 20-річного військовослужбовця 35-ї окремої бригади морської піхоти Руслана Волкова. Автомобіль, в якому перебував Руслан, підірвався на невідомому вибуховому пристрої у зоні ООС.

Жителі Ананьєва опублікували в соцмережах фото та відео з прощання.

"Сьогоднішній скорботний день разом з батьками бійця приїхали розділити командування бригади, побратими, районне керівництво, підрозділ почесної варти ЗСУ, військовий оркестр та величезна кількість ананьївців різного віку. Усі вони зібралися на головній площі міста – Перемоги. Тут покояться останки бійців, які визволяли Україну під час Другої світової війни і сюди ж привезли славного нащадка тих мужніх воїнів Руслана, аби з ним попрощалися земляки", — написала місцева жителька, журналістка Вікторія Урбан.

Матері загиблого Олені Волковій вручили грамоту. Труну з тілом пронесли центральною вулицею міста. З загиблим прийшли попрощатися тисячі людей. 

"Сусідка Марина Котоман, яка знала Руслана з дитинства, крізь сльози, що котилися градом, поділилася зі мною: "Він був такою привітною дитиною… Завжди вітався зі мною… Мав відкриту, світлу душу… І так рано пішов, так рано… Йому б ще жити й жити…", — розповіла Вікторія Урбан.

Фотогалерея Прощання з загиблим на Донбасі вогнеметником Русланом Волковим (17 фото)

Військовий капелан, отець Олександр запропонував громаді назвати одну з вулиць Ананьєва чи парк на честь військового. "Це щонайменше, що заслужив цей воїн!", — додав отець Олександр.

Церемонія поховання закінчилась військовим маршем. 

"Руслан був мовчазний і дуже скромний, але мав велике серце, в якому носив любов до рідної України", — написала знайома загиблого Галина Медюк.

10 вересня 2020 року Ананьївщина провела в останню путь свого земляка - Руслана Волкова, який загинув в зоні ООС, захищаючи рідну землю. Ананьївська районна рада висловлює щирі співчуття родині загиблого Героя. Неможливо висловити непоправне людині, котра втратила найдорожчу людину на світі. Словами важко загоїти на серці страшну рану від такої трагедії. Полідяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами. Голова районної ради М.О.Балан

Опубликовано Ананьївськой Райрадой Четверг, 10 сентября 2020 г.

Нагадаємо, вогнеметник з Одеської області загинув під час підриву в зоні проведення ООС. Вибух стався в районі н.п. Новгородське Донецької області. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів