АМКУ виграв суд проти "Тедіса" про рекордний в історії України штраф

АМКУ виграв суд проти "Тедіса" про рекордний в історії України штраф

АМКУ виграв суд проти "Тедіса" про рекордний в історії України штраф

Сигарети / Фото: 24 канал

Завершилася гучна тютюнова справа між АМКУ та компанією-дистриб'ютором "Тедіс".

Антимонопольний комітет виграв судовий позов проти тютюнового дистриб'ютора "Тедіс". Так, компанія сплатить ще 131 млн грн штрафу за зловживання монопольним становищем на ринку сигарет. Загалом сума штрафу становить 431 млн грн.

Як повідомила пресслужба АМКУ, Північний апеляційний госпсуд ухвалив рішення, яким відмовив компанії "Лідертано Холдінгс" у задоволенні позову про визнання недійсним рішення АМКУ від грудня 2016 року про накладення штрафу.

"Протягом 2017-2018 років "Тедіс" оскаржив рішення комітету, проте програв у всіх трьох інстанціях. Після цього позов з вимогою скасувати штраф подала компанія "Лідертано Холдінгс", яка формально є одним із засновників "Тедіс Україна". Під час сьогоднішнього засідання (10 вересня. – Ред.) Північний апеляційний госпсуд закрив провадження у цій справі", – кажуть в АМКУ.

"Тедіс" уже сплатив частину штрафу в розмірі 300 млн грн. Після вчорашнього рішення суду до держбюджету має надійти ще 131 млн грн.

Нагадаємо, виробники тютюну та дистриб’ютор цигарок судяться з Антимонопольним комітетом, аби не платити штраф на загальну суму в 6,5 мільярда гривень за свою змову. Раніше суд ухвалив рішення накласти арешт на рахунки компанії ТОВ "Тедіс Україна", але їх так і не заблокували. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація