В одеському СІЗО арештантка напала на жінку-конвоїра

В одеському СІЗО арештантка напала на жінку-конвоїра

Фото: pixabay.com

Колеги конвоїра відтягнули нападницю і вдягнули на неї кайданки.

Новий інцидент стався в одеському СІЗО: тут арештантка напала на жінку-конвоїра, яка намагалася вгамувати ув'язнених.

Про це повідомляє ТСН.

Коли молодший інспектор відкрила камеру, одна з арештанток накинулася на співробітницю і кілька разів її вдарила. Колеги конвоїра встигли відтягнути нападницю та вдягнули на неї кайданки. Нині розслідуванням займається прокуратура.

А тим часом її слідчі вручили підозру виконуючому обов'язки начальника Південного міжрегіонального управління з питань виконання покарань. Чиновнику закидають організацію масового побиття утримуваних. Так звана "вендета" відбулася 18 серпня, після вбивства 34-річної працівниці СІЗО Олени Порошенко. Жінка конвоювала арештанта, а той зарізав її прямо на території господарського блоку.

В одеському СІЗО рецидивіст вбив жінку-конвоїра та засунув у мішки розрубане тіло

В одеському СІЗО рецидивіст вбив жінку-конвоїра та засунув у мішки розрубане тіло
 

Наступного дня в тюремне приміщення, де сидів підозрюваний у вбивстві, заскочили понад три десятка спецпризначенців у балаклавах і почали кийками та ногами гамселити арештантів. Загалом від таких дій постраждало 15 ув'язнених.

Після оприлюднення прокуратурою відео з камер спостереження в СІЗО почалися перевірки, які і виявили що до катування ув'язнених причетне керівництво регіональної установи покарань. Головний регіональний тюремник може тепер сам сісти за грати на майже десять років, якщо його провину доведе суд.

Повʼязані теми:

Наступна публікація