В одеському СІЗО арештантка напала на жінку-конвоїра

Колеги конвоїра відтягнули нападницю і вдягнули на неї кайданки.

Новий інцидент стався в одеському СІЗО: тут арештантка напала на жінку-конвоїра, яка намагалася вгамувати ув'язнених.

Про це повідомляє ТСН.

Коли молодший інспектор відкрила камеру, одна з арештанток накинулася на співробітницю і кілька разів її вдарила. Колеги конвоїра встигли відтягнути нападницю та вдягнули на неї кайданки. Нині розслідуванням займається прокуратура.

А тим часом її слідчі вручили підозру виконуючому обов'язки начальника Південного міжрегіонального управління з питань виконання покарань. Чиновнику закидають організацію масового побиття утримуваних. Так звана "вендета" відбулася 18 серпня, після вбивства 34-річної працівниці СІЗО Олени Порошенко. Жінка конвоювала арештанта, а той зарізав її прямо на території господарського блоку.

ВідеоВ одеському СІЗО рецидивіст вбив жінку-конвоїра та засунув у мішки розрубане тіло

 

Фотогалерея Прокуратура виявила нелюдське поводження з утримуваними в скандальному Одеському СІЗО (2 фото)

Наступного дня в тюремне приміщення, де сидів підозрюваний у вбивстві, заскочили понад три десятка спецпризначенців у балаклавах і почали кийками та ногами гамселити арештантів. Загалом від таких дій постраждало 15 ув'язнених.

Після оприлюднення прокуратурою відео з камер спостереження в СІЗО почалися перевірки, які і виявили що до катування ув'язнених причетне керівництво регіональної установи покарань. Головний регіональний тюремник може тепер сам сісти за грати на майже десять років, якщо його провину доведе суд.

Залиште свій коментар