Україна розпочне експорт молочки до ще однієї країни Близького Сходу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Україна постачатиме молоко до азійського Оману.

Україна планує розпочати експорт молочної продукції до Оману. Про це повідомили в Державній службі з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів, йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1". 

2018 року Україна увійшла до десятки найбільших експортерів молочної продукції у світі. За даними Державної служби статистики, виробництво українського молока у 2017 році становило понад 10 мільйонів тонн. 

Нагадаємо, загальний експорт молочної продукції з України росте. Добре йдуть сири, на початку минулого року їх продали трохи більше, ніж купили. А в 2017 році зросли показники експорту не тільки сиру, а і вершкового масла, молочної сироватки й згущеного молока. Державна фіскальна служба повідомляє, що експорт сирів із України збільшився на 12% порівняно з 2016 роком, тобто за кордон продали до 9,05 тисяч тонн продукту. У грошовому вимірі збільшення експорту склало 34%, тобто $32,51 мільйонів (близько 910 мільйонів гривень).

ВідеоУкраїна зможе постачати молочну продукцію до Оману – Економічні новини

  Національний банк України встановив такі курси валют: долар коштує  26, 35 грн, а євро – 29, 72 грн. З березня середня пенсія зросла до 3 033 грн. Чверть лікарняних листів у 2018-му видали з порушеннями. Україна зможе постачати молочну продукцію до Оману. 

Україна зможе постачати молочну продукцію до Оману – Економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції