В поліції назвали причини смерті юнака на коліях у Прилуках

В поліції назвали причини смерті юнака на коліях у Прилуках

Щоправда ця експертиза так і не дала відповіді, чи вбили юнака

Результати повторної судмедекспертизи по справі 14-річного Дениса Чаленка щойно оголосили правоохоронці у Прилуках, йдеться в ТСН.12.00.

Причиною смерті експерти назвали відкриту черепно-мозкову травму. Але головне, внаслідок чого хлопець її отримав, поки невідомо.

Загибель 14-річного підлітка сколихнула країну два тижні тому. Дениса знайшли мертвим на залізничній колії у Прилуках. Спершу правоохоронці запевняли, що підлітка переїхав потяг. Втім, ані машиністи потягу, ані лікарі "швидкої" цього не підтверджували. Батьки побачили на тілі сина характерні тілесні ушкодження, згодом дізнались, що йому погрожували невідомі підлітки, тож родичі упевнились, то було вбивство. Проте правоохоронці про це і чути не хотіли.

Жителів Прилук обурила бездіяльність поліції, аби справу Дениса не спустили на гальма, люди почали виходити на масові акції протесту. Після цього до розслідування долучилась поліція Києва. За вимогою родичів загиблого призначили ще дві судмедекспертизи, і сьогодні відомі результати першої з них. Втім, відповіді на головне запитання: чи вбили хлопця - ця експертиза так і не дала. Тож нині у Прилуках чекають на результати ще одного дослідження, його проводять київські судмедексперти.

Результати повторної судмедекспертизи у справі Дениса Чаленка оголосили у Прилуках

Результати повторної судмедекспертизи у справі Дениса Чаленка оголосили у Прилуках

Повʼязані теми:

Наступна публікація