Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В  Україні для боротьби з грипом доступні понад 700 тисяч доз вакцин

Затверджено чотири вакцини проти грипу.

Для обігу на території України доступні понад 700 тисяч доз вакцин проти грипу трьох виробників.

Про це повідомляється на сайті Державної служби лікарських засобів та контролю за наркотиками/

"Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками інформує, що станом на 25 жовтня 2017 року пройшли лабораторний контроль та доступні до обігу на території України наступні вакцини для профілактики грипу, що містять інактивований спліт-вірус грипуштамів [A/California], [A/Hong Kong] та [B/Brisbane]: вакцина ДЖІСІ ФЛЮ, виробника Грін Кросс Корпорейшн (Корея) (загальна кількість 30 000 доз); вакцина ІНФЛУЕНЗА ВАКСІН, виробництва Хуалан БіолоджікалБактерін Ко. Лтд. (Китай) (загальна кількість 200 000 доз); вакцина ВАКСІГРИП, виробника Санофі Пастер С.А. (Францiя) (загальна кількість 500 000 доз)", - йдеться у повідомленні.

Відео Наприкінці грудня в Україні очікують епідемію грипу

Нагадаємо, що за даними ВООЗ у епідемічному сезоні 2017-2018 років у Північній півкулі будуть циркулювати наступні віруси грипу: A/Michigan/45/2015 (H1N1)pdm09, A/Hong Kong /4801/2014 (H3N2), B/Brisbane/60/2008.

Грип. Інфографіка
ТСН.ua

Нині оновлений штамовий склад затверджено для 4 вакцин проти грипу.

Нагадаємо, нещодавно МОЗ попередило, коли варто очікувати пік епідемії грипу та початку вакцинації. За даними ВООЗ, у прийдешній сезон хворітимуть більше людей, ніж торік. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції