Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні розпочали випробовувати нову ракетну зброю

За словами Турчинова, вона за всіма показниками краща за російський аналог "Смерч".

На півдні Одеської області розпочалися державні випробування ракетного комплексу "Вільха".

Про це повідомляє секретар РНБО України Олександр Турчинов на своєму сайті.

За його словами, випробування стали завершенням масштабного проекту українських вчених, конструкторів та виробничників. "Завдяки зусиллям усіх, хто працював над цим проектом, ми отримали потужну ракетну зброю, яка за всіма показниками краща за російський аналог "Смерч", - сказав Турчинов.

Секретар РНБО України повідомив, випробування відбуватимуться у декілька етапів. Під час них  замовники перевірятимуть відповідність тактико-технічних характеристик ракет заданим параметрам. Також він пояснив, що ракети будуть запускати в повному бойовому спорядженні. Для кожної з них буде визначено окремі цілі на різній дальності з урахуванням керованості кожної.  

Турчинов наголосив, що після завершення масштабних випробувань ракетні комплекси "Вільха" візьмуть на озброєння, а український ОПК почне їх серійне виробництво.

ВідеоОлександр Безпалий за власні кошти робить озброєння для бійців АТО

Наша історія про харків’янина, який самостійно робить приціли та дистанційні пульти для бійців АТО. Задля перемоги він витратив усі власні гроші, але найголовніше – не здається.

Олександр Безпалий за власні кошти робить озброєння для бійців АТО

Нагадаємо, в Україні успішно випробували артилерійські боєприпаси для системи "Гіацинт" власного виробництва. Новий осколково-фугасний снаряд розраховано для знищення живої сили, озброєння противника, а також руйнування фортифікаційних споруд. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції